Durczok klnie w studiu TVN

W związku z wyciekiem powyższego nagrania, portale informacyjne i prasa zrobiły w mig z Kamila Durczoka chama, prostaka i najgorszą świnię w branży dziennikarskiej. A ja… rozumiem go. Większości z nas zdarza się klnąć w pracy. Są dni lepsze i gorsze, bardziej stresujące. Dla dużej części z nas, osób nie pracujących w telewizji, ciężko jest sobie wyobrazić, jak to jest reprezentować cały zespół dziennikarski przez kilkoma milionami par oczu. Czy ktoś chciałby, gdyby zauważono go na antenie w brudnym, niezadbanym studiu? Świadczyłoby to zarówno o prezenterze, jak i ekipie. A przecież TVN ma swoje zespoły sprzątające, odpowiedzialne m.in. za porządek na planie. Nie tylko nie potępiam reakcji Durczoka, ale wręcz rozumiem ją w pełni. Facet pokazał, że lubi trzymać poziom swojego programu. Tyle, że pokazał to w gorszy dzień, a jakiś złośliwiec nagrał to i wrzucił do sieci.

7 myśli nt. „Durczok klnie w studiu TVN

 1. Heh, ciekawe, czy ci „obrońcy moralnosci” z Faktów, Superszmatławca i innych Pożal-sie-Boże „gazet” są zawsze wielce uprzejmi, wychowani, a z przekleństw używają tylko „O kurczę!” (a i to tylko w czasie deadline’u)

 2. Nie rozumiem dlaczego ci ludzie robią z tego taką wielką tragedię. Dziennikarze to też ludzie, dla niektórych to nie do pomyślenia zapewne, i im tak same może się przytrafić przeklnąć, zwłaszcza, że ich praca stresuje…

 3. Dokładnie, też nie rozumiem tego całego halo związanego z tym filmikiem w sieci.
  Ale to przecież takie rdzennie polskie – oskarżać innych podczas gdy samemu robi się gorsze rzeczy. Durczok też człowiek. A to ,że na wizji musi się zachowywać tak czy inaczej nie znaczy ,że w życiu prywatnym nie może się zachowywać bardziej „ludzko”. Telefonistki z TP też muszą pięknie mówić, zachęcać itd. a czy to znaczy że nie mogą przeklinać kiedy nie wydzwaniają do klientów?
  Jedyna co mnie zaskakuje to cenzura TVN na youtube i innych serwisach. Uważam ,że to bardzo psuje wizerunek „obiektywnej” telewizji – którą TVN i tak nigdy nie był.

 4. Nie wiedziałam o tym, jestem ostatnio mniej „na bieżąco” z informacji z Polski (z oczywistego powodu ;) ).
  Zachowanie normalne, ludzkie, nie róbmy z siebie idealnych ludzi. Każdy z nas ma kiepski dzień, coś go denerwuje i rzuca „mięsem”.
  I po co robić z tego aferę?
  Ale, witamy w Polsce, u nas to na porządku dziennym.

 5. zgadzam się z Tobą Pawle w 100%! Pamiętam jaka akcja była z Lisem. I teraz media także nie zapomniały tego incydentu przypomnieć tyle, że… Durczok na co dzień nie robi siebie gbura jak Lis. A dwa, ze Lis wyzwał kogoś. Durczok po prostu klął. Dobrze o nim świadczy, że nie chce syfu mieć na antenie- prawdziwy profesjonalizm. Człowiek przychodzi do pracy, rzetelnie ją wykonać, a para obiboków nic nie robi, żeby mu pomóc.

 6. mam w ogóle wrażenie, że go sprowokowali, żeby ten filmik wrzucić w sieć. Niewykluczone, ze za kasę. Cóż. Winny powinien polecieć…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree