Killzone 2 – jak wygląda naprawdę?

Dwa lata temu, za sprawą targów E3 i mającej na nich miejsce prezentacji Sony, wśród graczy zawrzało. Zaprezentowano trailer Killzone 2:

YouTube Preview Image

Jak się okazało, zwiastun – mimo wcześniejszych zapewnień ze strony wydawcy – nie bazował na silniku gry, a był jedynie (nie)zwykłym renderem. Dziś, przy okazji tegorocznych targów E3, znów nastąpiło niemałe poruszenie. Oto mamy prawdziwy trailer sequela Killzone:

YouTube Preview Image

Choć nie oszołamia tak, jak wygenerowany komputerowo filmik, na jego jakość nie możemy narzekać. Ilość szczegółów i detale bijące zewsząd wprost zaskakują. Czyżby szykował się kolejny hit i as w rękawie Sony?

4 myśli nt. „Killzone 2 – jak wygląda naprawdę?

  1. Szczerze mowiac to grafika jakos mnie nie zachwycila – spodziewalem sie czegos lepszego. I nie mowilbym o „kolejny hicie i asie w rekawie Sony” bo jak dla mnie to do tej pory na PS3 nic nie pokazali dobrego :)

    Do tego dla mnie wkurzajace jest oszukiwanie graczy i pokazywanie im czegos, wmawiajac, ze tak bedzie wygladala gra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree