Lego Indiana Jones: The Original Adventures – zapowiedź

Któż z nas nie miał do czynienia w dzieciństwie z klockami LEGO? Ostatnio za ich sprawą zaistniała w świecie gier komputerowych Saga Gwiezdnych Wojen.

Brązowa fedora na głowie, skórzana kurtka na plecach, bicz u pasa i nieodłączny rewolwer. Jeżeli w tej chwili w Waszych głowach nic nie świta i nie kojarzycie jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii kina, zapewne Drodzy Czytelnicy nie opuszczaliście domów przez ostatnie dwadzieścia siedem lat. Doktora Henry’ego „Indiany” Waltona Jonesa Juniora, bo to z nim łączymy – a przynajmniej łączyć powinniśmy – powyższe atrybuty, nie da się nie rozpoznać.

Już wkrótce, poza Batmanem, swój plastikowo-elektroniczny debiut zaliczy także słynny archeolog (ten bez spódnicy). Zapraszam do zapowiedzi Lego Indiana Jones: The Original Adventures.

2 myśli nt. „Lego Indiana Jones: The Original Adventures – zapowiedź

  1. tak to jest gdy człowiek nie ma czasu pograć na komputerze… Tak to jest gdy człowiek jest zakopany w polskim niezależnym kinie… ech!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree