(Nie)dzielny subiektywista i multimedialny zgon

W dzisiejszym wydaniu (Nie)dzielnego subiektywisty rozpoczynamy nowy temat, zgoła odmienny od tego, co prezentowaliśmy wcześniej. Multimedia z każdym dniem zyskują sobie coraz większą popularność, wypierając obecny do niedawna czysty tekst. Jaki wpływ ma to na nas, ich użytkowników?

Standardowo już do lektury felietonu odsyłam na gram.pl (: No i czekam na komentarze ;>

3 myśli nt. „(Nie)dzielny subiektywista i multimedialny zgon

  1. powiem tak – dla mnie papier nigdy nie zostanie wyparty przez internet i multimedia.. po prostu, to jest pewnego rodzaju przywiązanie. mimo, że codziennie przeglądam strony dziennika czy gazety wyborczej (i czytam na nich dużo, dużo, bardzo dużo ;) ) to zdecydowanie wolę wydanie papierowe. ot takie moje widzimisię.

  2. zgadzam się z powyższą wypowiedzią w 100% :) Film nigdy nie zastąpi książki. Portal z wiadomościami- papierowego wydania. A Internet i cała ta technologia, która w coraz szybszym tempie idzie do przodu, to tylko wygoda. Kiedyś… Cóż, nie było ani telefonu, ani Internetu. Nawet komputera. A teraz czy ktoś sobie bez tego życie wyobraża? Wygoda wygoda wygoda… No i oszczędność czasu, którego mamy tak mało :)

    dziękuję :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree