Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

No i jest. Zwiastun filmowy trzeciej części Piaratów z Karaibów już w sieci! W naszym kraju premiera trailera odbyła się na łamach filmowego serwisu Onetu. Cóż, otrzymaliśmy materiał okraszony polskimi napisami, za to w karygodnej rozdzielczości. Zainteresowanych zapraszam tutaj. Osoby, które nie mają problemów z angielskim (tudzież chcące zobaczyć szczegóły po obejrzeniu onetowskiej wersyji), zachęcam do odwiedzenia specjalnej podstrony Yahoo. Trzy rozdzielczości, z których największa jest naprawdę OGROMNA.

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata zapowiada się rewelacyjnie. Multum akcji, świetne ujęcia, powrót genialnego Barbossy, cudowna muzyka Hansa Zimmera, klimaty Dalekiego Wschodu i ten sarkastyczny ton Sparrowa… Szykuje się piękne zwieńczenie trylogii! Premiera już 25 maja. W sam raz po maturach ;)

3 myśli nt. „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

  1. Nooo nareszcie coś się dzieje w kinach, bo ostatnio to posucha była. Liczę, że Piraci będą równie świetni jak poprzednie dwie części.

  2. nareszcie zapowiada się piękny film, coś wpsaniałego, jak zwykle widać ciekawe i śmieszne sceny, film jest genialny oby jak najwięcej takich, a muzyka hansa zimmera wprost przecudna, zastanawiam się czemu za poprzednie 2 czesci (chyba) nie dostali oskara :( zasluguja na to w kazdym calu

    p.s. podtytuł mi się nie podoba w porzednich czesciach byly ciekawsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree