Poślubił psa, by zdjąć z siebie klątwę

Pewien Hindus poślubił sukę, by przezwyciężyć klątwę, którą – jak wierzy – ściągnął na siebie zabijając dwa psy.34- letniego rolnika, Selvakumara z dystryktu Sivaganga, pech zaczął prześladować 15 lat temu, po tym jak zabił dwa psy, a ich ciała powiesił na pobliskich drzewach. Kilka dni później poczuł, że słabnie jego zdolność mówienia i słyszenia. Poruszał się też z coraz większym trudem.

Lekarze byli bezradni, żaden nie potrafił wskazać przyczyny. W końcu astrolog wytłumaczył Hindusowi, że został przeklęty przez duchy psów, które zabił. Okazało się klątwę można odwrócić tylko poprzez ślub z psem.

Po długim poszukiwaniu „odpowiedniej panny młodej” Selvakumar zdołał wreszcie znaleźć przyszłą żonę – okazał nią mieszaniec, którego otrzymał od przyjaciela. W niedzielę „młoda para” pobrała się zgodnie z tradycją w obecność mieszkańców wioski i starszyzny. „Panna młoda” wabi się Selvi. Na ceremonii ubrana była w sari i przyozdobiona kwiatami.

Świadkowie mówią, że Selvi o mało nie okazała się „uciekającą panną młodą” – zapewne z powodu dużego tłumu jaki towarzyszył ceremonii. Po jakimś czasie wróciła jednak do swojego nowego „męża”.

Co kraj, to obyczaj… Pan młody będzie miał problem, gdy wokół jego „żony” pojawią się niedługo podwórkowi adoratorzy ;)

6 myśli nt. „Poślubił psa, by zdjąć z siebie klątwę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree