Profesor i opiekun Harry’ego Pottera jest gejem

Za TVN24:

Prof. Dumbledore jest gejem – ujawnia to sama autorka powieści Joanne K.Rowling. Prof. Dumbledore to dyrektor szkoły magii w Hogwart – jedna z głównych postaci serii książek o Harrym Potterze.

Angielska autorka, która przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, na spotkaniu z fanami Pottera opowiedziała historię profesora Dumbledore. Zapałał on uczuciem do innego maga – Gellerta Grindelwalda. Jednak gdy Grindelwald zwrócił się w stronę ciemnej magii, Dumbledore „załamał się” i postanowił zwalczyć swojego rywala. – Ta miłość była wielką tragedią profesora – oceniła Rowling. Jak dodała, miłość potrafi całkowicie zaślepić.

Zgromadzeni na spotkaniu z autorką fani Pottera przyjęli tę informację ciszą. Po chwili przerodziła się ona jednak w burzę oklasków. Rowlig stwierdziła, że gdyby wiedziała, że ta informacja spotka się z tak życzliwym przyjęciem, ujawniłaby ją wcześniej.

Rewelacje Rowling wywołały lawinę komentarzy na internetowych forach poświęconym bohaterom książek o Potterze. Niektórzy oceniają, że było to konieczne oświadczenie rozwiewające wiele wątpliwości fanów, zdaniem innych – dodaje kolejną warstwę charakterologiczną profesora. Niektórzy również wyrażają nadzieję, że Dumbledore „zejdzie” się jednak z profesorem Grindewaldem.

Rowling powiedziała, że gdy przeglądała scenariusz adaptacji filmowej ksiązki „Harry Potter i Książę Półkrwi”, wykreśliła nawiązania i wspomnienia Dumbledora związane z uczuciem wobec Grindelwalda.

Teraz przygody chłopca z blizną zyskują kolejny, nieco odmienny wymiar…

4 myśli nt. „Profesor i opiekun Harry’ego Pottera jest gejem

  1. ja pie****ę,

    Gandalf – gej
    Dumbledore – gej
    Tinky Winky – gej

    aż się boję następnej części Batmana :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree