Roman odchodzi?

Jak donosi Interia:

W opinii wicepremiera, lidera LPR Romana Giertycha, PiS szuka pretekstu do przeprowadzenia wcześniejszych wyborów i dlatego jest on na 99 proc.pewny, że po swoim urlopie nie wróci już do Ministerstwa Edukacji.

- Wczoraj posprzątałem swoje biurko w gabinecie ministra edukacji, ponieważ udaję się na urlop, ale także dlatego, że sądzę, że na 99 proc. nie wrócę już po urlopie do ministerstwa – powiedział w sobotę Giertych. Jak zaznaczył, swoją ewentualną dymisję zostawił swoim współpracownikom.

- Jak premier zażąda tej dymisji, to mu ja przedstawią – powiedział. [...]

Jeśli cuda mają miejsce na tym świecie, niech się stanie choć jeden masowy… Dla nas wszystkich ;)

Jedna myśl nt. „Roman odchodzi?

 1. ta… słyszałam ;)

  po pierwsze:
  PiS bardzo się ucieszy, że Giertych poleci, bo oni też go mają głęboko w dupie…

  po drugie:
  Giertychowi się wydaje, że bez niego wszystko upadnie i on jest niezastąpiony, dlatego też straszy. Myśli, że bliźniaki padną przed nim na kolana (nawet jeżeli to nie muszą, bo nawet na stojąco wyglądają przy nim jakby klękali) i będą błagali o pozostanie na stołku.

  Ja sądzę, ze ta gra polityczna odkryła już swoje zakończenie. Jeśli nie dla nas, to dla kaczorów. My tak naprawdę, prócz tego, że będzie źle, nawet nie przeczuwamy co się wydarzy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree