Terminator: Salvation – nowy zwiastun kinowy

W sieci zadebiutował w nocy nowy zwiastun kinowy filmu Terminator: Ocalenie. Do obejrzenia poniżej:

YouTube Preview Image

Po średnio udanym Terminator 3: Bunt Maszyn (oczywiście nie licząc pupy Kristanny Loken i akcentu Arnolda ;)), zapowiada się powrót do klimatu pierwszych dwóch filmów. Christian Bale w roli głównej, Jonathan Nolan (scenarzysta The Dark Knight) i Anthony E. Zuiker (związany z trzema wersjami serialu CSI: Kryminalne zagadki…) zajmujący się opowiadaną historią oraz prawdopodobny udział Lindy Hamilton jako narratora sprawiają, że nie czuję obaw. A Wy?

O jakości filmu reżyserowanego przez McG dowiemy się już pod koniec maja… Czekam niecierpliwie :)

P.S.- Poprzedni trailer do obejrzenia w tym miejscu.

5 myśli nt. „Terminator: Salvation – nowy zwiastun kinowy

  1. Trailer, jak to trailer, bardzo efektowny, ale ostatecznie jak wyjdzie? Moje obawy + kilka nieścisłości, które można złapać w trailerze: 1) Dobijanie Terminatora strzałem w głowę? No bez jaj… 2) Chyba gdzieś się przewinął (albo pomyliłem trailery) wątek miłosny – naprawdę trzeba było takowy wciskać (do dnia dzisiejszego polewam z wątku miłosnego w Bloodrayne – oczywiście film cały był do bani, ale to mnie naprawdę rozwaliło :D)? 3) Przerost treści nad formą – za dużo beblania (+ próba stworzenia mega-ambitnej fabuły [patrz: "one tworzą skórę..."]), a za mało akcji… Poczekamy, zobaczymy – do kina pójdę na pewno, bo… czemu nie? ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree