UWAGA: Nowy adres Bloga

Pierwszy wpis w 2008 roku jest dla całego Bloga bardzo istotny. Zmienia się bowiem jego adres. Nowy, niestety nieco dłuższy, to:

www.blog.borawski.info

Powód jest prosty: przedłużenie domeny borawski.info, wraz z serwerem na jakim stoi Blog, to sprawy groszowe. Dodanie subdomeny „blog” nie kosztuje nic. A kolejny rok używania domeny Fett.pl to wydatek rzędu 100 zł + 22% VAT (obliczenie niech będzie zagadką ;)). Mając na uwadze fakt, iż jest to witryna non-profit, a ma skromna osoba i tak zmuszona jest ponosić znacznie ważniejsze wydatki (ehh, te studia i życie w Stolicy), czas rozstać się „ksywkowym” adresem.

Tu prośba do każdego odwiedzającego. Jeżeli wpisujesz adres z pamięci, zapamiętaj powyższy. Jeżeli masz Blog dodany do zakładek/ulubionych, zmień adres na widoczny na początku tego wpisu lub bezpośrednio na http://www.borawski.info/wordpress/ (subdomena przekierowuje właśnie tam). Bez zmian pozostają adresy kanałów RSS dla wpisów (http://www.borawski.info/wordpress/?feed=rss2) oraz komentarzy (http://www.borawski.info/wordpress/?feed=comments-rss2).

Na dłuższą metę… tak będzie profesjonalniej ;) Dodam jeszcze, iż w przeciągu kilku tygodni ruszą dwie witryny z portfolio stworzone przeze mnie – moje własne, jakie zajmie główną domenę www.borawski.info oraz należące do Dominiki Aniećko, z adresem o jakim poinformuję przy najbliższej sposobności. Dziękuję za uwagę, koniec odbioru ;)

3 myśli nt. „UWAGA: Nowy adres Bloga

  1. No to muszę przestać odwiedzać Twego blogaska, bo jego adres pisałem z pamięci, na wrzucenie do ulubionych jestem za leniwy (zresztą tam wrzucam tylko stronki ulubione, więc to by się trochę gryzło :P) :D No chyba, że będziesz miał adres wpisany w opisie na gg 24/7 :D

  2. Pingback: 1. urodziny bloga | Fett's blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree