Wiosenne porządki ;)

Jak to ma miejsce co jakiś czas, i tym razem zdecydowałem się na małą rewolucję na blogu :) Jak widać, zyskał on zupełnie nową skórkę, stworzoną przez WooThemes. Myślę, że dzięki niej całość nabiera wyrazu, pewnego charakteru. Nie mogło zabraknąć kilku nowości:

  • LifeStream, czyli „Moja ostatnia aktywność” – żyjemy w dobie serwisów społecznościowych. Czasami ciężko ogarnąć co i gdzie ma miejsce. Z ramki w prawej kolumnie dowiecie się czego słuchałem na last.fm, co dodałem do ulubionych na YouTube, co z kanałów RSS poleciłem, a nawet w co grałem przez Xbox Live. By nie zadręczać nawałem treści, pokazywane będzie jedynie kilka ostatnich aktywności;
  • My Photos, czyli „Wujek Fett odkrywa Flickra” – niezwykle popularny serwis, skupiający się na hostowaniu zdjęć, był przeze mnie pomijany (może z racji tego, że wciąż odkładam na aparat ;)). Na razie dodałem testową fotkę, jednak z czasem będzie ich więcej. Ostatnie pokażą się w kolumnie po prawej.
  • Nowe archiwa – mniej „sprzętożerne”, zawierające najistotniejsze elementy. Niech Wam dobrze służą :)

Jak widać, zmiany mają na celu większe spersonalizowanie bloga. Jaki jest tego cel? Dowiecie się niebawem, gdy zdradze inny ze swoich projektów :)

6 myśli nt. „Wiosenne porządki ;)

  1. Ładna ta nowa wizja bloga, obym ja się kiedyś zmusił do takich rewolucji na swoim blogu (który najpierw bym musiał stworzyć)

  2. Raczej nie jestem fanem ciemnych layoutow, ale ta skorka wyglada naprawde fajnie. W kazdym razie, zmiany jak najbardziej na plus :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree