Wyniki maturalne

Nastał tzw. „Maturalny Judgement Day”. To właśnie dziś wszyscy maturzyści poznali wyniki swych majowych wypocin. Jedni z radością, inni ze smutkiem przyglądali się swoim certyfikatom. Nie dane było mi na szczęście spotkać osoby, która oblałaby giertychowską maturkę oblała.

Angielski, choć mógł pójść lepiej, zaliczyłem na zadowalającym poziomie. 83% z rozszerzenia to wynik może nie bardzo dobry, ale na pewno dobry. Polski – przedmiot o który modliłem się, by tylko zdać – zaliczony na 64%. Mam nadzieję, że tak poronionych arkuszy z jęz. polskiego nie otrzyma już żaden rocznik. WOS – największe zdziwienie chyba dla wszystkich. Mało kto z osób przeze mnie napotkanych przebił 50%, kogoś ponad 60% nie spotkałem osobiście. Co dziwi, zaskakuje, historia poszła w tym roku znacznie lepiej niż właśnie Wiedza o Społeczeństwie. No to robaczki łaszące się na łatwą maturę przejechały ;)

A jak Wy oceniacie swoje osiągnięcia? Radość, że w ogóle zdane? Smutek, że nie poszło tak, jak obliczone? A może idealnie wstrzelone w przewidywania?

11 myśli nt. „Wyniki maturalne

 1. Jako-tako… Wiadomo, mogło być lepiej, ale może nie jest też tragicznie. Ja na szczęście miałem dziś mniej stresów, bo znałem wyniki wczoraj wieczorem… Wszystko i tak zweryfikuje rekrutacja na uczelnie wyższe…

  PS – Fettowi gratulujemy wyniku z polskiego identycznego z tym jerryzzzowskim ;)

 2. KUŹWA!!! Paweł, 83% na rozszerzeniu to nie jest bardzop dobry wynik? Mam Ci przypomnieć jaki ja mam? :P chociaż w sumie ja to jestem samouk , który na zostanie nauczycielem angielskiego zdecydował się na kilka dni przed złożeniem deklaracji :P

  Polski rozszerzony- 76%

  WOS – 57% w podstawach. Dodam, że był trudniejszy od rozszerzenia :P

 3. ja z wosu miałam 62%.. ale to na podstawie więc… u_u
  podobnie angielski… 90% w podstawie.. jestem rozczarowana, bo próbną zaliczyłam na 94% u_u

  ___________________
  *runs away to join the dark side*

 4. Osobiście może się rzeczywiście nie spotkaliśmy, ale 72% z WOSu na rozszerzonym mam :P. I rzeczywiście jestem zdzwiony, bo generalnie wydawało mi się, że WOS nie był taki znowu najgorszy i spełnił pokładane w nim nadzieje…

  Z kolei historia to BYŁ niezły hardkor.

  Pzdr ;].

 5. Ja się zawiodłam na sobie i gdybym miała okazje poznać miłą pani która mi to sprawdzała to bym ją z przyjemnością własnymi rękami…!!

 6. ja generalnie to jestem zadowolony. Z początku nie podobała mi się historia bo wiem ze mogłem lepiej napisać, ale później osłodziły mnie wyniki krajowe, otóż okazało się, że mój wynik znajduje się w klasie „wysoka”, jedenaście procent osób miało wyższy ode mnie.
  WOS totalnie zawalony nie ma co gadać. a poza tym wszystko ok.

 7. Ja nie zdawałem, ale zdaje się mój brat zdawał. Zdał mi relację z wyników i w sumie nie zdawałem sobie sprawy, że dowód zdania wygląda tak. Zdał podobnie, włącznie z dodatkowym przedmiotem z którego liczył na troche wiecej a poszło „średniej”.

 8. Polski modlilem sie zeby zaliczyc – udalo sie na 60%, uff :) Matme troche spieprzylem, niestety – spodziewalem sie powyzej 80, wyszlo 76%. Nadrobilem angielskim (94%) i chemia (97%) – wszystko rozszerzenia (poza polskim ofc :D). Nie jest zle, dostane sie gdzie chce przynajmniej :)

 9. A ja ogólnie jestem zadowolony z mych wyników maturalnych.WOSiwo na rozszerzeniu było banalne i osiągnąłem zadawalający wynik-80% ;) (nadal uparcie będę stał przy stanowisku ,że podstawy były trudniejsze :) .Historia-również poziom dla wtajemniczonych-83% ,co jest wynikiem w pełni mnie satysfakcjonującym (na próbnej było 71 % o ile dobrze pamiętam) .Angielski ,podstawowy -92 %.Wynik jak dla mie przeciętny ,tymbardziej ,że liczyłem sobie o 5 % więcej (zapewne to sprawka jakiegoś masońskiego spisku:).Jedynym zgrzytem jest polski-60% (na próbnej o 20 % więcej!! ) ,ale ten przedmiot do szczęścia potrzebny mi nie jest:)

 10. Pingback: 1. urodziny bloga | Fett's blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree