Zabici podczas wyprzedaży w supermarkecie

Za Onetem:

Co najmniej trzy osoby zostały zadeptane na śmierć w południowo-zachodnich Chinach, gdy tłum klientów zaatakował supermarket, w którym rozpoczęła się wyprzedaż towarów. 31 osób zostało ciężko rannych.

Jak podały w sobotę media pekińskie, do wydarzenia doszło w mieście Chongqing rano w markecie sieci Carrefour, gdzie rozpoczynała się akcja wyprzedaży. Tłum czekał przed sklepem od godziny czwartej rano – gdy otworzono drzwi, rzucił się w kierunku półek, przewracając i zadeptując słabsze osoby.

Stan siedmiu osób, z 31 rannych, określono jako bardzo poważny.

Ludzi dzielą religie, kolor skóry, przekonania… A łączy głupota. Niech to będzie mała refleksja, jakby ktoś jeszcze zastanawiał się, czemu np. dziś zamknięto sklepy.

3 myśli nt. „Zabici podczas wyprzedaży w supermarkecie

  1. otrząsnęłam się z szoku :)

    Taka głupota zdarza sie w cywilizowanych krajach a co dopiero w Chinach :P

    A poważnie to Chińczycy zamiast u siebie to żeby zachować zdrowie a nawet życie niech przyjeżdżają do polski na rynek na wyprzedaże. Mają wszystko to samo :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree