Zakończyła się ankieta, niech żyje ankieta!

Święta już za nami, słodkie rozleniwienie (taa, było coś takiego?) odchodzi w niepamięć. Czas więc wrócić do codzienności, a przy okazji zająć się nieco blogiem.

W dniu dzisiejszym zdecydowałem się zakończyć pierwszą ankietę. Dotyczyła ona Waszych oczekiwań odnośnie notek na tej witrynie. Niestety wzięło w niej udział tylko 25 osób, jednak tym wszystkim serdecznie dziękuję i liczę, że pozostali wezmą się za siebie w nowym roku ;) Większość – bo 12 osób – stwierdziła, iż chce widzieć „wszystkiego po trochu”. Istotne jest też dla mnie, że 9 osób zagłosowało za dłuższymi przemyśleniami – postaram się zwiększyć ich ilość, przy okazji jednak dbając o zróżnicowanie materiałów.

Dziś rusza też nowa ankieta, oceniająca dobiegający końca 2007 rok. Jesteście zadowoleni z niego? Może nie widzicie w nim nic specjalnego? A być może modlicie się o to, by 2008 był choć odrobinę lepszy? Zagłosujcie sami! :)

7 myśli nt. „Zakończyła się ankieta, niech żyje ankieta!

  1. Do polowy w porzadku, koncowka do kitu.. nie bylo takiej opcji to zostawiam taki koment. Pozdr. Ps. Pawel ja tez tu zagladam ! ;)

  2. Roznie, roznie, czesc na minus, ale tez nieco na plus. Ale wiadomo – fajnie by bylo gdyby kolejny byl lepszy :)

    Aha, ja tez tu zagladam ;)!

  3. Tjaa… Wiadomo, że wszyscy wszystko komentujemy. :)
    Końcówka roku bardzo optymistyczna, a dzięki niej lepsze plany na kolejny rok. W każdym razie rok to kiepska jednostka czasu pozytywnego lub czasu negatywnego :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree