Zdradził żonę z… nią samą

Podrzucone przez Asię z gazety.pl:

Sana Klaric umówiła się z mężczyzną poznanym na internetowym czacie. Okazało się, że był on… jej mężem. Małżonkowie wzajemnie oskarżają się o zdradę.

Sana na czacie używała pseudonimu „Sweetie”. Jej mąż Adnan – „Prince of Joy”. Oboje opowiadali sobie o małżeńskich problemach. Nie zorientiowali się, że chodzi o ich wspólne małżeństwo – donosi Metro.co.uk.

Prawda wyszła na jaw, gdy w końcu umówili się na spotkanie. Teraz, w trakcie rozprawy rozwodowej, każde z nich oskarża współmałżonka o zdradę.

- Zakochałam się. To było niesamowite. Wydawało się, że oboje tkwimy w nieudanych małżenstwach. To była prawda – powiedziała Sana.

- Wciąż nie mogę uwierzyć, że Sweetie, która pisała takie cudowne rzeczy, to ta sama kobieta, która przez lata nie powiedziała mi ani jednej miłej rzeczy – twierdzi Adnan.

A mogli po prostu pogadać o swoich problemach przy obiedzie…

Wystarczającym komentarzem jest ostatni akapit. Ludzie potrafią osiągnąć dno.

Jedna myśl nt. „Zdradził żonę z… nią samą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree