Życzenia

Święta to niezwykle piękny okres, kiedy dziesiątki osób i firm przypominają sobie o nas, zalewając nas stertą utartych zwrotów i mało oryginalnych życzeń. Skąd ta nagła życzliwość? Czasami są to życzenia szczere, czasami „tak po prostu wypada”. Nie będę życzył wszystkiego najlepszego tylko dziś. Tego życzę każdego dnia każdemu, kogo znam (choć nie zawsze to okazuję ;)).

W święta – i na pewien czas przed nimi – tracimy wszyscy głowy. Życzę więc, by w bożonarodzeniowym szale rozsądek przeważał. By jutrzejszy wieczór niekoniecznie przepełniony był prezentami, ale by Twój dom przepełniony był ludźmi, których kochasz i którzy Ciebie kochają. Życzę też, by w przeciągu tych najbliższych dni udało Ci się złapać chwilę czasu na zadumę, na przemyślenia i na odpoczynek od szkoły, studiów czy też pracy. Boże Narodzenie jest piękne, gdy nie jest sztuczne, a takie niestety często się staje. Mam nadzieję, że wszyscy spędzimy je jak najradośniej.

Warto czasem odsunąć urazy na bok, pierwszemu wyciągnąć rękę do drugiej osoby. Jeżeli ja przeskrobałem coś u kogoś – przepraszam. Przepraszam też za to, że do wszystkich wysyłam tą samą wiadomość. Jednak skierowana jest do każdego adresata z osobna, a nie sposób jest napisać jeden tekst na blisko dwieście sposobów (może za rok spróbuję, zaczynając w okolicach sierpnia), zwłaszcza że poleci przez Gadu-Gadu, e-mail, jak i na blog.

Wesołych Świąt, Kochani! :)

Jedna myśl nt. „Życzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree